Football Manager Bosnia

Author Topic: Dodatak | Lige Bosne i Hercegovine  (Read 3684 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Profesor

• Vlasnik
Reply #10 on: November 19, 2019, 23:41:00
Ja sam ispravio kod sebe samo, da kad udje BiH u EU 2030, da onda umjesto foreign players budu nonEU player max 4.

hm,

Ja mislim da je namješteno da se po ulasku u EU igrači iz tih zemalja ne tretiraju kao stranci.

Imam prijedlog, da li ima neko zelju da se urade nize lige BiH, naravno kada se odradi do kraja ovo planirano, uz nekoliko ljudi mogli smo i ovo napraviti, vjerujem da je mnogima zabavnije i imaju zelju uzeti nekog nizeligasa i krenuti sa njim, a zadnji put imali smo nize lige u fm15 i to nez ko je napravio, a vjerujem da bi to sada mnogo lakse i bolje bilo. Misljenja?

Ne mogu da obećam, ali težiće se prema tome da budu uključene i neke niže lige. Bilo bi super ako uspemo da odradimo do najnižih liga. ;)
« Last Edit: November 19, 2019, 23:43:36 by Profesor »

Offline SALATA33

• Regen
Reply #11 on: November 20, 2019, 00:19:14
Ja stojim na raspolaganju oko svih mogucih izmjena i svega (mislim na informacije). S obzirom da pomno pratim sve bh. fudbalske lige.

Danas nisam imao puno vremena da cackam ostale ekipe, pa cu to sutra i javiti ostatak.

Odlično, mislim, svaka država oko nas ima barem neki tim i redovno izbacuju niže lige svojih država, ja imam par ljudi koji mi mogu dostaviti informacije o klubovima, igračima i sl. Imam neko pozitivno mišljenje. mislim da je vrijeme da i mi napravimo neki tim koji bi se pobrinuo da naša država ima niže lige u fm, ako se moglo u fm15 imati,  a danas su naši timovi malo uređeniji i lakše je dobiti informacije o klubu i svemu. Ako ima još ko kakvo mišljenje i prijedloge, volio bih čuti, lp :)

Offline Profesor

• Vlasnik
Reply #12 on: November 20, 2019, 00:28:01
Svaka cast za apdejt.

Sto se tice Celika samo treba skloniti Jasmina Memisevica kao predsjednika te Bakira sSerbu kao ass mana.

Hvala @irac,

Jedina je dilema da li će ovakve izmjene ići kroz ovaj update ili kroz zaseban pošto je u planu i nešto tipa transfer & data update generalno. ;) Al' to još uvijek nije izvjesno. Ukoliko ne bude onda će ići kroz ovaj dodatak. :D

Offline HalchoBH

• Regen
Reply #13 on: November 20, 2019, 11:06:56
Jel ekipe iz  FBiH ispadaju u Ligu FBiH ili kao sto je prije sa nekim dodatcima bilo da ispadnu u ligu RS?

Offline Profesor

• Vlasnik
Reply #14 on: November 20, 2019, 18:41:45
Jel ekipe iz  FBiH ispadaju u Ligu FBiH ili kao sto je prije sa nekim dodatcima bilo da ispadnu u ligu RS?

Primjetio sam minimalna odstupanja u tom pravcu, ali mislim da ću to uspjeti da sredim za sljedeći update.
« Last Edit: November 20, 2019, 18:44:44 by Profesor »

Offline djovak

• Regen
Reply #15 on: November 21, 2019, 01:07:40
Sve pohvale za Profesora i ostatku ekipe :)

Jos jednom se nudim za pomoc oko druge lige federacije (jug,zapad), ukoliko se bude radio dodatak za sve lige :)

LP

Offline Profesor

• Vlasnik
Reply #16 on: November 21, 2019, 08:01:19
Hvala drug!

Bez obzira da li će se raditi sve lige (do sedmog ranga), druge lige FBiH i RS su u planu.

Offline Profesor

• Vlasnik
Reply #17 on: November 21, 2019, 13:57:11
Molim vas da sve sugestije pošaljete do 18 časova pošto između 20 i 21 č. možete očekivati novu verziju dodatka. :beer:

Offline stemaking

• IG CC & Dizajner
Reply #18 on: November 21, 2019, 15:20:27
FK Željezničar -
Chairman - Admir Džubur
Haris Alihodžić - Head of Youth Development
Fali Semir Štilić među igračima koliko sam vidio.

To je sve što ja imam prijaviti, nisam imao više vremena za preglede...

Offline Profesor

• Vlasnik
Reply #19 on: November 21, 2019, 21:13:39
FK Željezničar -
Chairman - Admir Džubur
Haris Alihodžić - Head of Youth Development
Fali Semir Štilić među igračima koliko sam vidio.

To je sve što ja imam prijaviti, nisam imao više vremena za preglede...

Za v1.1 sredio sam ovo za Štilića dok uprave za sada nisu prioritet, ali hvala na informaciji. ;)
« Last Edit: November 21, 2019, 21:13:54 by Profesor »