Football Manager Bosnia

Author Topic: Uspavani div iz Roterdama  (Read 502 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Profesor

• Vlasnik
Reply #10 on: November 15, 2019, 21:06:52
Dosta si uložio u tim pa se nadam da će to ispratiti i rezultati. Srećno dalje. ;)

Offline Miodrag Czv

• Sportski urednik
Reply #11 on: November 16, 2019, 20:41:28
Polusezona druge sezone:

Rezultati:

Dobri rezultati za sad na polusezoni u ligi skor 14-2-2 i samo 2 boda manje u odnosu na Ajax uz to da mi i Ajax imamo utakmicu manje imamo direktan uskoro dvoboj sa Ajaxom u prevnstvu.U kupu smo se plasirali u četvrtfinale gde smo prve dve faze protiv slabijih ekipa prosli tu igramo sa Emenom gde ne bi trebalo većih problema biti.U  Ligi Evrope smo bili u grupi sa Totenhemom,Genkom, i Apolonom.Imali smo skor 3-1-2 u grupi dobili smo rutinski Apolon 2 puta i vrlo vaznu pobedu protiv Genka 2-0 da bi u revanšu prvi primili gol , ali pri kraju izjednačili nakon sumnjivog penala i otisli dalje izgubili smo od prvog favorita grupe Totenhema u Londonu smo rutinski izgubili 2-0 gde su oni daleko bili bolji dok u Roterdamu dosta bolja igra i mogli smo dobijemo i igramo nerešeno ali nesrećni poraz i par velikih sansi propuštenih sada u šesenestini finala Lige Evrope meč sa Seviljom koja je favorit ali nećemo se predati.Promenio sam formaciju sa 3 stopera 2 wing backa i jako dobro fukcionise napadački to.

Najbolji igrači:

Offline Miodrag Czv

• Sportski urednik
Reply #12 on: November 23, 2019, 01:34:01
Kraj druge sezone:

Rezultati:

Odlična sezona za nama dupla kruna je osvojena.U prvenstvu polusezoni smo imali 14-2-2 u drugom delu smo imali skor 11-3-2 gde smo posle derbija sa Ajaxom preuzeli posle zimske pauze u derbiju zaostali meč ,posle toga smo remizirali sa Ajaxom 2-2 gde smo mogli dobijemo ali smo primil  kasni gol.Derbi sa PSVom smo dobili 2-1 gde smo odlično odigrali i sasvim solidnu derbiju u derbiju sa AZ Alkmarom 0-0, u ostalim manjim utakmicama smo dobijali većinom uz neke kikseve, ali i nasi rivali su vise kiksirali u borbi za titiulu PSV i Ajax.U kupu  smo pobedili  Emen i Herakles  rutinski, a  u finalu smo pobedili AZ Alkmar  2-0 rutinski golovima Tronstre i Van Der Hejdena iz velike udaljenosti.U Ligi Evrope smo prosli prvo  Sevilju kući smo prvo gubili 0-1 pa potom sjajnom igrom preokrenuli na 2-1, ali golom u zavrsnici je Sevilja izjednačila.U revanšu smo na Sančez Pishuanu smo dobili primili smo gol na početku utakmice, ali smo izjednačili ubrzo u toku drugog poluvremena sa dva gola smo neočekivano poveli 3-1 i resili dvomeč do kraja Sevilja smanjila u 93 minutu, ali smo prosli dalje.Sreće na zrebu nismo imali dobili smo Atletiko Madrid moja greška je bila što sam se povukao i izgubio 2-0 iako je Atletiko bio favorit.U revanšu smo napadali imali sanseneke da bi u 85 minutu poveli iz penala, ali nismo imali sreće izjednačimo i odemo u produzetak.Sto se tiče igrača u nastavku posta najbolji igrači po meni u sezoni nasi

Offline Profesor

• Vlasnik
Reply #13 on: November 23, 2019, 11:42:59
Čestitke na tituli. Uzeću SS tablice za potrebe stranice. Nastavi sa pisanjem. ;)

Offline Miodrag Czv

• Sportski urednik
Reply #14 on: November 24, 2019, 22:17:15
Kraj druge sezone:

Rezultati:

Odlična sezona za nama dupla kruna je osvojena.U prvenstvu polusezoni smo imali 14-2-2 u drugom delu smo imali skor 11-3-2 gde smo posle derbija sa Ajaxom preuzeli posle zimske pauze u derbiju zaostali meč ,posle toga smo remizirali sa Ajaxom 2-2 gde smo mogli dobijemo ali smo primil  kasni gol.Derbi sa PSVom smo dobili 2-1 gde smo odlično odigrali i sasvim solidnu derbiju u derbiju sa AZ Alkmarom 0-0, u ostalim manjim utakmicama smo dobijali većinom uz neke kikseve, ali i nasi rivali su vise kiksirali u borbi za titiulu PSV i Ajax.U kupu  smo pobedili  Emen i Herakles  rutinski, a  u finalu smo pobedili AZ Alkmar  2-0 rutinski golovima Tronstre i Van Der Hejdena iz velike udaljenosti.U Ligi Evrope smo prosli prvo  Sevilju kući smo prvo gubili 0-1 pa potom sjajnom igrom preokrenuli na 2-1, ali golom u zavrsnici je Sevilja izjednačila.U revanšu smo na Sančez Pishuanu smo dobili primili smo gol na početku utakmice, ali smo izjednačili ubrzo u toku drugog poluvremena sa dva gola smo neočekivano poveli 3-1 i resili dvomeč do kraja Sevilja smanjila u 93 minutu, ali smo prosli dalje.Sreće na zrebu nismo imali dobili smo Atletiko Madrid moja greška je bila što sam se povukao i izgubio 2-0 iako je Atletiko bio favorit.U revanšu smo napadali imali sanseneke da bi u 85 minutu poveli iz penala, ali nismo imali sreće izjednačimo i odemo u produzetak.Sto se tiče igrača u nastavku posta najbolji igrači po meni u sezoni nasi

Offline Miodrag Czv

• Sportski urednik
Reply #15 on: November 24, 2019, 22:32:54
Pripreme za treću sezonu:

Pripreme su sasvim dobro odradjene od četiri utakmice 3 pobede i 1 poraz pobejen je prvo Brno 4-0 rutinski zatim, Trenčin sa  6-1 gde smo dominirali i mesali igrače i postave u te dve utakmice ,zatim poraz protiv Sahtijora 2-1 u 95 minutu , gde smo dosta mesali tim i vrlo dobro odigrali u toj nekoj drugoj,trećoj postavi .U generalnoj probi smo otprilike sa najačim timom dobili Frankfurt 1-0 u izjednačenoj utakmici sa igračem manje.Čeka nas Superkup uskoro protiv PSVa.Ove godine igraćemo i grupnu fazu Lige  Šampiona.

Transferi i formacija:

Najbolji transferi:

Sasvim dobar prelazni rok rešili smo se viškova od igrača koji nisu u provm, planu pogotovo krilni igrači koji u mojo formaciji nemaju mesta.Botegin kao prvi stoper je otisao u penziju  i umesto njega je doveden Pavlović iz Monaka odličan wonderkind sa strasnim predispozicijama koji slabo igrao u Monaku ,na mestu golmana prodali smo Bijola za 10 miliona i poslali mladog Tosta na pozajmicu da se kali i doveli za dzabe Bizota iz AZa koji je odličan golman uz Vermera koji ulazi u godine.Na desnom beku ćemo pored Zefiuka koji je ostao menjati mladog Hala,Gertuidiju i jednog veterana kao ispomoć koji smo doveli,Maurusijo Islu.