Football Manager Bosnia

Author Topic: Viola  (Read 205 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Miodrag Czv

• Sportski urednik
on: September 28, 2019, 01:16:25

Ustajem ujutru telefon mi zovni iznenađenje zove me vlasnik Fiorentine  Cormmiso nezadovoljan zadnjom sezonom gde su seb orili za opstanak na kraju.Prihvatam sa velikim oduševljenjem i poštovanjem novi posao.Fiorentina je jedan od velikih italijanskih klubova koji zadnjiu deceniju generalno u padu što je kulminiralo sezonom gde su jedva izborili opstanak iako imaju pristojan igrački kadar i zanimljiv.Što se tiče trofeja u vitrinama imaju 2 prvenstva Italije , 6 kupova,i 1 superkup Itlaije kao i  1 Kup pobendika Kupova i po jedno finale Lige Evrope i Šampiona.Te godine su prošle davno kada su osvojeni trofeji zadnji trofej je Kup pre 20 ak godina.Cilj mi svakako na početku stabilizujem ekipu i doguram je u gornji deo tabele gde i pripadaju.Igraju na stadionu Artemio Franki  oko 43 000 ljudi prima

Stadion:

Navijači:

Offline Miodrag Czv

• Sportski urednik
Reply #1 on: October 03, 2019, 16:01:07
Pripreme:

Pripreme sam solidno odradio odigrao sam 5 utkamica skor po  2 pobede remija i poraz dosta sam rotirao tim i pruzao sansu mladjim igračima.Lepu utkamicu sam odigrao protiv Arsenala i Menhegladbaha gde sam remizirao tu, ali solidne predstave imali smo loš meč protiv Venecije gde smo gubili 3-0 i gde sam generalno morao menjam taktiku.Odigrao sam pre poslednje utkamice u kupu gde sma odigrao dobro protiv Ćitadele do crvenog kartona za Pecelu mog štopera gde sam se morao zavtoriti u produzecima i čekati penale gde posle  44 penala pogodjenih Ćitadela promašila, a mi pogodili i otišli dalje,.Generakno Kijeza,Riberi,Pulgar i Badelj su mi najbolji igrači uz mladog špica Pedra na pripremama

Taktika :

Transferi:

Nisam dovodio mnogo pojačanja svega dva igrača rezerevnog golmana sam zeleo boljeg koji je iskusan Padeli je za ok cenu došao da bude zamena Dragovskom mladom golmanu.Dok je Rekik došao bude rotacija Peceli i Milenkoviću uz Kaseresa koji moze pokrije desni bek isto odličan stoper jak u duelu.