Football Manager Bosnia

Author Topic: Diskusija o Football Manager 2020  (Read 3508 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Profesor

• Vlasnik
Reply #20 on: November 20, 2019, 19:31:05
Boga mi na stranu rezultati, ali fino si prošao sa ova dva transfera. :D Vidim da si izgubio od SHU, ali nisu tako loši kod tebe koliko vidim.

Real names licence fix odnosno Competition colour fix i uputi na našem jeziku. :beer:
« Last Edit: November 20, 2019, 20:44:50 by Profesor »

Offline Profesor

• Vlasnik
Reply #21 on: November 20, 2019, 22:14:15
Izašao je Fix 20.1.4.

- Fix updating hidden attributes and determination to be within correct scale (for pre-existing save games)*
- Decreased the number of penalties being given mistakenly by in-match officials

Offline IvanCampo

• Regen
Reply #22 on: December 13, 2019, 19:50:17
Real names licence fix odnosno Competition colour fix i uputi na našem jeziku. :beer:

Da li ovi fixevi osposobljavaju reprezentacije Njemačke i Japana?

Offline Profesor

• Vlasnik
Reply #23 on: December 25, 2019, 21:42:35
Možda ali nisam siguran jer ne vidim nigde da ove godine ima fix za te dve reprezentacije.

Ukoliko niste ispratili SI je izbacio u javnost besplatan DLC za ligu Kanade koji možete preuzeti sa steam workshopa. ;)

Offline WeirdFranco

• Direktor
Reply #24 on: December 30, 2019, 19:32:58

Pozdrav!! Nadam se da me se neki sjećaju otprije. Nisam dugo imao komp, četvrti put ga grom udario i tu mu je bio kraj. Prije 20-ak dana sam uzeo laptop i sa 19-kom krenuo u nove pobjede sa Istanbul Basaksehirom. Mnogo mi se dopalo igranje u turskoj ligi i vidio sam da imaju dosta igraca sa ogromnim potencijalom. Jedan klub mi je zapao za oko. Nije jak, tek par sezona igra drugu ligu, ali je priozveo neke od najvećih turskih talenata, Cengiz Under, Caglar Soyuncu, mladi Berke Ozer itd. Politika kluba je da nema dovođenja stranih igrača, samo turski državljani i igrači koji imaju dvojno državljanstvo.

Dobre stvari su što su imaju odlična postrojenja, nov stadion i solidne financije.

Takođe treba baciti oko na ovog mladića, mnogi mu preporučuju blistavu budućnost. Oko njega ću graditi svoj tim.

Tek sam počeo igrati, nisu loše ove nove opcije i izgled, ali se trebam naviknuti na sve to. Wish me luck.  :poz:

Offline WeirdFranco

• Direktor
Reply #25 on: January 01, 2020, 12:08:26

Evo jedan update sa polusezone. Svi smo iznenađeni napretkom kluba i igrača. Mediji su nas stavili na 15. mjesto, a evo ulazak u viši rank nije daleko. Odlučio sam se za 4-2-3-1 formaciju, koju sam skinuo sa neta i pokazala se odličnom. Samo mi fali dobar napadač jer ovi izgleda igraju u odbrani hahaha. Ima dosta jakih klubova, kao što su Bursaspor, Akhisarspor itd. Nadam se da ću do kraja sezone izdržati. Što se tiče kupa, tu smo u 6-oj rundi gdje igramo sad protiv Galatasaraya. Nisam nimalo optimističan. :D
Čujemo se na kraju sezone.  ;)

Offline WeirdFranco

• Direktor
Reply #26 on: January 07, 2020, 19:33:17

Kad rasprodaš gotovo čitav tim, najbolje igrače, dovedeš sve momke iz akademije, osvojiš kup, Copu Libertadores, Svjetsko klupsko prvenstvo protiv Liverpula i nakon prodaje dva najvažnija igrača (Santos Borre i De La Cruz) dočekaš Bocu i uništiš je, a njihov trener kaže da su bili preslabi za nas.  :kafa:

Reply #27 on: January 23, 2020, 15:10:04
Igram danima sejv nase lige i ostavim ukljucen auto sejv za svaki slucaj i sinoc hocu da udjem u sejv ne moze, probam bilo koji od auto sejvova, nece ... haj vidim nema nista od toga, pisi propalo, pocnem sa klubom iz Engleske sejv i sve top, jutro hocu da udjem u njega opet nece... zna li neko u cemu je problem ?

Offline WeirdFranco

• Direktor
Reply #28 on: January 24, 2020, 00:08:26
Ja sam to iskljucio jer me nervira haha. Meni se znalo desiti prije kad mi baguje igrica i pukne sejv, ali mi sad sve radi super.

Offline WeirdFranco

• Direktor
Reply #29 on: January 24, 2020, 00:10:26

Suza mi je niz oko pala. Jedan od omiljenih igrača otkako igram FM napušta redove kluba, a ponuda je bila previše dobra da bih je odbio, a nisam htio da uznemirim tim.