Football Manager Bosnia

Author Topic: The Boot Room  (Read 1945 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline WeirdFranco

• Direktor
Reply #10 on: November 02, 2018, 00:43:24
I meni je Fulham na listi klubova koje bih poveo. Imaju stvarno solidan tim, samo im je odbrana velika mana, tu se sigurno moraš pojačati, kao i na poziciji golmana. Ali itekako dobar rezultat. Nadam se da je Mitrogol kidao :D

Offline Galantar

• Regen
Reply #11 on: November 02, 2018, 09:27:34
@Bijeli luk ako sve bude uredu sa ozljedama  ciljam imedu 8 i 12 mjesta.... Znaci sredina tablice ... A kupovi me ne zanimaju , trenutno , osim ako nekim čudom mi se otvori put do cca polu finala .
@WeirdFranco imaju zanimljive igrace ali moramo biti svjesni da je pola ekipe na posudbi tako da ako ne računamo ove koji su kod nas na posudbi imamo 10-ak igrača  :lol: da treba mi golman koji je odličan 1 na 1 jer ovim nacinom igre ce se moj golman nac u dosta takvih situacija. Kazem ti da je Mitrogol uspio faliti 6 penala za redom , a onda srusi jedan arsenal ili Chelsea , ako se ne ustane na livu nogu onda nije los

Offline KAMIKAZA

• Regen
Reply #12 on: November 02, 2018, 09:58:01
Ma može se sve uz malo sreće, mada i sredina tabele neće biti loš rezultat...

Offline Galantar

• Regen
Reply #13 on: November 03, 2018, 00:07:05

-Kuc kuc
-Naprid!!
-Bok Paolo , oprosti sto ti smetam , znas da nemam naviku dolaziti u Boot room...
-Ma ne smetate , recite Sefe
-Cek Paolo jel ti zivis vamo?
-Pa da , vec par mjeseci , vamo imam sve sto mi triba (rece Paolo dok zaljubljenim pogledom gleda gajbe Guinnessa slozene u kutu)  :beer:
-Ti nisi normalan al dobro i, nisam zato ovdje , Paolo znam da smo se dogovorili da se ti u potpunosti brines o svim segmentima kluba ali ovo ovako vise ne može..
-U cemu je sad problem , prosle sezone smo imali najbolju bilancu sto se tice transfera u ciloj ligi evo mozete vidjeti ovdje ako mi ne virujete. Ove sezone smo isli na pripreme u Hrvatsku kako bi prosirili fan bazu I ostvarili smo vrhunske rezultate I ustalili smo pocetnu postavu
- Ma ne radi se o tome , nego o ovogodisnjim transferima.
-Oprosti te ja mislim da smo napravili odlicne ulazne a i izlazne transfere
 -A sta je sa produzenjem posudbi sa Vietom i Murgiom?
-Ali Sefe to su mi dva jako važna igrača ...
-Znam Paolo , ali oni nisu dobili radne dozvole i mi ćemo im morati isplaćivati plaće a oni ne smiju igrati za nas.
-Aaaaaa.... Ups....
-Druga stvar kad sam malo bacio oko na transfere vidio sam da sam dva puta platio istog igrača
-Ali Sefe….
-Ne prekidaj me!!!! To je nedopustivo , dva puta sam platio istog igrača ali dvama različitim klubovima i dvi različite cifre
-Aliii…….
-Opet ti , pusti me da zavrsim. Sad nam se sigurno svi smiju.
-Hahahahah , pustite me samo nesta da kazem , dodite sutra na trening pa Ce te viditi da sve nije tako crno...
-Paolo dobro znas da nemam vremena za to
-Ili cete Doc ili ja dajem ostavku

SUTRA

Sjedim na tribinama , gledam trening i nije mi ništa jasno , spustam se do Paola na teren a on umisto dobro jutro povika:
- I , sta kazete?
-Pa Paolo ti si kupio dva ista igrača , imaju isto godina ali jedan igra livom nogom a drugi desnom
- Da šefe ,blizanci  su , potpuno su isti , zar to nije foraaaa  :lol2:
-Paolo sta se ovdje događa???
-Pa šefe ja njih poznajem vec dugo godina i znam da su odlični igraci ali uz sve to oni su jos jedna karta koja nam daje prevagu nad protivnikom
-Opet cemu ti pricas?
-Pa šefe zamislite ovu scenu , igramo na Enfieldu i ja 60-oj min ubacim u igru , obojicu. Jednog posaljem na jedno krilo a drugog na drugo. Kad mi krenemo u kontru i protivnicki igraci vise nece znat tko kojeg cuva , koji puca livom a koji desnom nogom , pa to Ce bit cirkus…  :rolf:
-Zar sam ista normalnije mogao očekivati od tebe?!?! Boze zasto mi ovo radis?
  :zid:

Offline Galantar

• Regen
Reply #14 on: November 05, 2018, 21:53:21

95 minuta , sudac svira kraj koji sam ja docekao na tribini jer sam , logicno , iskljucen u 60 minuti nakon sto nam je sudac ponistio cisti zgoditak.

Rapsodija na tribinama , nesto sto vam ja ne mogu opisati.

Spiker preko razglasa govori navijacima da ne napustaju stadion , da ostanu uzivati u ovom  trenutku a i obratit ce im se Paolo.

Sve ovo prenosi 20 televizijskih kuca diljem svijeta , nitko se ne moze nacuditi ovom ludilu koje se upravo dogada.

40 minuti nakon sto je sudac odsvirao kraj , na centru je montirana pozornica sa bubnjevima i svim popratnim instrumentima , izlazim na centar s mikrofonom u ruci i zapocinjem pismu.

Bacili smo sve u vjetar – žongleri
Skinuli odijela sjajna - po mjeri
Riješili sve poslat kvragu - u sebi
Zapalili trag u travi - što ne bi?
Nije lako, okolina, gledat će te prijeko
Ako radiš nešto drugo što već nije netko
Nije život ko iz knjige, strana slijedi stranu
Najbolji si kada šiješ sam po svome planu

Okreni se oko sebe - jesi li sretan
Sve je forma, sve je vrh - al nisi kompletan
Suze sina razmetnoga liješ na šanku
Uzeo si krivu mladu, oženio banku

Mislili ste nema šanse upasti u zamku
Pažljivo ste odabrali onu vašu stranku
Zgrnuli ste pare ko da to je put do sreće
ali pare nikada u grob ponijet nećeš

A mi, imamo samo vjetar u kosi
Osmijeh na licu što prkosi
Sretni smo sami, goli i bosi
Na ulici

Vozili smo krivom trakom i u kontra smjeru
Izbjegli da slupamo se u prvu banderu
Nastavili tako jer smo htjeli da nas puca
Smijali se dok su nas sprovodili do suca

Pratili smo svoje snove, zatvorili oči
Spavali smo danju, izlazili smo po noći
Napravili nešto da se pamti godinama
Rekli ste da nije neš u redu sa nama

Ne treba nam tuđa ruka ni sigurno krilo
Bacamo se pred lavove, što god da bilo
Pitamo što ne smije se, smijemo se glasno
Nemamo sve odgovore, al sve nam je jasno

Pali smo od alkohola i od lake droge
Pljunuli smo krv i opet ustali na noge
Plesali smo "Happy" dok se svijet krenuo rušit
Počeli smo motat da ne prestanemo pušit.

Mi smo izrasli iz asfalta
Kao šaren cvijet iz kamena
Djeca ulica i zidova
To smo mi, to smo mi.

Život naš je bez iluzija
Stojimo čvrsto na nogama
Sanjamo u žarkim bojama
To smo mi, to smo mi.

Dok sam piva gleda sam tribine i mislio sam u sebi "Boze nemoj da netko pogine" , pa ljudi su se bacali jedni po drugima , letili su sa vrha tribine do dna bez da dodiruju pod.

Dok cijeli stadion skandira "Paolo , Paolo , Paolo..." ja ih prekidam i zapocinjem govor.

"Dragi moji prijatelji hvala vam na svemu , bez vas ovog niceg nebi bilo!
Zelio bih vam pribliziti ovu pismu i objasniti zasto bas ona , ova pisma ako je malo pozornije poslusate u potpunosti opisuje ovu nasu sezonu , pa pogledajte...

Na pocetku sezone bacili smo sve u vijetar i skinuli odijela sjajna po mijeri , prodali smo prodali smo neke igrace za koje su govorili da necemo moci bez njih , svi su nam se smijali , govorili su vidite onih budala prodali su sve sto valja a doveli su neke budaletine za koje nitko nikad nije cuo.

Mislili su da nema sanse da upadnu u zamku , prosle sezone smo bili najugodnije iznenadenje i bojali su se da se i mi ne ukljucimo u borbu za Europu , pa kako jedan mali klub moze nami ukrasti Europu?
Kako bi nas sprijecili u nasem naumu oteli su nam najboljeg igraca i onda nam se smijali misleci kako su nas unistili.

Vi Engleskii velikani , okrenite se oko sebe jeste li sad sretni , Fulham je izborio europu u zadnjem kolu ove sezone!
Sad placete za sankom , potrosili ste pare a niste nas sprijecili u nasem naumu!

A mi, imamo samo vjetar u kosi , osmijeh na licu što prkosi , sretni smo sami, goli i bosi , na ulici!.

Vozili smo krivom trakom i u kontra smijeru , izbjegli da slupamo se u prvu banderu , nastavili tako jer smo htjeli da nas puca , smijali se dok su nas sprovodili do suca.

Pratili smo svoje snove, zatvorili oči , spavali smo danju, izlazili smo po noći , napravili nešto da se pamti godinama. Rekli ste da nije neš u redu sa nama!

Ne treba nam tuđa ruka ni sigurno krilo (ne zelimo partnerstvo s velikim klubovima)
Bacamo se pred lavove, što god da bilo (ne bojimo se ni Citya I Man U. , ni Liverpoola , ni Chelsea....)

Život naš je bez iluzija , stojimo čvrsto na nogama sanjamo u žarkim bojama.
To smo mi, to smo mi.

E sad , svi su moje poteze na pocetku prosle sezone smatrali samoubilackim  , a mi smo im pokazali upravo suprotno.
Moram pohvaliti kolegu Klopa jedino je on imao vjere u moj rad a na kraju uprava je prepoznala moj rad tek nakon vrhunske utakmice sa Chelsea-om ponudili novi ugovor a nakon zadnjeg kola nema osobe koja nije prepoznala koliki smo mi zapravo  podhvat napravili I koliko smo zapravo isli preko nashi limita.
Na kraju sam dobio I nagradu za najboljeg managera sezone , valjda je to karma u inat svim onima koji su moj nacin rada kritizirali.

Svaki igrac koji je doveden u klub doveden je planski , i svaki je ispunio zadatak koji je imao za ovu sezonu.
Ne kazem ja da ce svi oni ostat u klubu , dapace , klub ce morati i dalje prodavati igrace ili ne za nikakve pare.

I dalje cemo igrati po svom , necemo se priklanjati nikome , zivimo svoje snove a za sljedecu sezonu cilj je opet prvih 10 a ako nekim cudom ponovimo mirakul od ove sezone , to ce biti ravno tome kao dameni u Boot Room-u nestane zaliha Guinnessa , eto toliko o tom...

« Last Edit: November 05, 2018, 21:54:05 by Galantar »

Offline KAMIKAZA

• Regen
Reply #15 on: November 06, 2018, 00:06:04
Rekoh ti ja de se može do Evrope ;)

Offline Galantar

• Regen
Reply #16 on: November 06, 2018, 00:21:40
Isli smo priko svih nasih granica , mrvicu taktiku prominili da zamaskiramo jos neke mane koje imam u kadru i evo , uspili smo... Sad samo treba nastaviti ovako ,planski dovodit igrace i nakon sljedeća 2-3 prijelazna roka mislim da Ce Europa biti nasa realnost svake godine a za sljedeću sezonu ako budemo u prvih 10 bit ću sasvim zadovoljan  :aleale:

Offline Profesor

• Vlasnik
Reply #17 on: November 07, 2018, 13:30:44
Dosta kvalitetni izvještaji. ;)