Good afternoon, Guest
  • 967
  • 36

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

on: October 19, 2018, 11:29:39
  • Position: Super Urednik
  • Country: ba

Sa izlaskom BETA verzije, kreću se novi sejvovi. Ovdje možete komentarisati svoje karijere, transfere, rezultate, voditi diskusije o svemu i još mnogo toga.

on: October 19, 2018, 15:21:04
Prvo pozdrav svim starim i novim clanovima. Forum je dosta promjenjen od mog zadnjeg boravka ovdje pa se jos uvijek gubim :lol:

Za neki pocetak i testiranje igre i svega novog sam uzeo Lyon, cisto da igram s nekim tko ima svoj logo jer jos nisam nista ubacivao. Pocetak sezone je odlican, kao i grupa u LP gdje realno imamo sanse za drugi krug i nadamo se tome.

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

on: October 19, 2018, 18:10:40
  • Position: Administrator
  • Country: cs
    • Football Manager Bosnia
Za sada si odličan. :D

on: October 21, 2018, 14:41:47
  • Position: Zaslužni član
  • Country: 00

:lol:

on: October 21, 2018, 15:32:20
Ronaldo ti na klupi? :D

on: October 21, 2018, 16:20:33
  • Position: Zaslužni član
  • Country: 00
Ma povrede stalno ga lupaju, zato i je bio na klupi.

Vrhunski, pa jebem ti betu i sve.  :clap: :clap:

on: October 21, 2018, 16:33:46
 :rolf: :worthy

Nije za džabe beta. :D

on: October 21, 2018, 16:46:32
  • Position: Urednik
Rezultat u skladu sa brojem odlikovanja koje ima na forumu.  Sve ispod bi bilo sramota. ::D

on: October 21, 2018, 20:15:40

Za prvi sejv nešto malo laganije i jače. Bilo je malo podmlađivanje igračkog kadra, a tu su još u prvi tim stigli Ampadu i Hudson-Odoi iz U23 tima. Igram Gegenpress i za sad ide odlično :D

on: October 22, 2018, 17:03:29
Kraj 1. sezone s Lyonom. Do 12.mjeseca sam igrao odlicno i bio 3-4 boda ispred PSG-a jer su i oni par puta kiksali, ali nakon toga je krenula serija ozlijeda i uzasnih rezultata.
Tablica + rezultati + cup

Liga Prvaka grupa + rezultati

Transferi 1.sezone

Druga sezona je krenulo dosta optimisticno, cetiri igraca igraju odlicno i ovo bi mogla biti fantasticna sezona ukoliko ne bude nekih tezih ozlijeda. U 8 utakmica prvenstva gol razlika je 27:11, a veliku vecinu toga su napravili upravo ta cetvorica.

Bertrand Traoré 8 utakmica 7 golova, 1 asistencija
Moussa Dembélé 7 utakmica 6 golova, 1 asistencija
Lovro Majer 7 utakmica 4 gola, 8 asistencija
Hirving Lozano 6 utakmica 4 gola, 4 asistencije

Tablica 2.sezone + rezultati trenutno

Liga prvaka

Transferi

Najbolja 4 igraca + nekoliko ostalih (Memphis, De Beek, Tousart, Aouar, Palacios)

Ovaj Palacios je odlican talent iz Argentine, wonderkid. Inace imam super popunjenu ekipu osim obrane, desni bek i jos jedan stoper. To su iduci ciljevi sto se tice kupovine i onda je svaka pozicija dobra.
« Last Edit: October 22, 2018, 17:09:32 by JOPA »

on: October 22, 2018, 21:30:45
@JOPA, kako si tako brzo odigra skoro sezonu ipo? :D Nisi loš... a kupovi? @WeirdFranco, sviđa mi se tvoj izbor kluba! I Srećno dalje. :)

on: October 22, 2018, 21:57:53
Leti mi igra ::D

on: October 25, 2018, 11:50:10

Fin raspored :D

on: October 25, 2018, 18:42:05
  • Position: Urednik

Polusezona sa Dortmundom

on: October 26, 2018, 11:38:00

Završena je i moja prva sezona sa Čelzijem. Titula je uvjerljivo osvojena iako je na kraju mogli biti i dramatično jer smo bili u malo lošijoj seriji sa rezultatima, prvenstveno zbog prenatrpanog rasporeda i izrazito teškog, kao i mnogobrojnih povreda igrača. Osim borbe za titulu, mislim da su borbe za LŠ i ostanak u ligi bile mnogo zanimljivije. U martu Guardiola dobija otkaz zbog loših rezultata i Allegri preuzima klupu i sa 6. pozicije dovodi tim u LŠ, dok je su Tottenham i Arsenal držali samo par bodova razlike do 30-og kola kad su počeli opadati u formi, gdje je Tottenham čak i ispao iz plasmana za LŠ.

Što se Evrope tiče, tu smo igrali 90% sa drugim timom, i prolazili smo bez većih problema sve faze. Čak smo i u finalu bili dominantni u potpunosti i potopili Napoli. Možda smo čak i lakše nego FA Kup osvojili. Ali sad se vraćamo opet u LŠ, tako da imamo pravi izazov.

FA Kup i Liga kup su takođe osvojeni bez većih problema, ali ništa posebno što treba dodati.

Sad krećemo u novu sezonu, koja će biti istorijska za klub, jer nas čekaju ogromne promjene, kao i promjena politike kluba.

Stay tuned!