Poll

Kako vam se čini intro muzika?

1
6 (50%)
2
3 (25%)
3
2 (16.7%)
4
1 (8.3%)
5
0 (0%)

Total Members Voted: 12

Author Topic: Anketa / Kako vam se čini intro muzika?  (Read 344 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline The Special One

• *
    • FMBosnia
Anketa / Kako vam se čini intro muzika?
« on: October 27, 2017, 02:14:36 »
Pitanje je jednostavno, kako vam se čini intro muzika? Sa ocjenom od 1 do 5 možete glasati te dati neki svoj komentar u temi (5 najveća ocjena, 1 najslabija).

Offline Sloba

• U rotaciji
Re: Anketa / Kako vam se čini intro muzika?
« Reply #1 on: October 27, 2017, 02:29:07 »
Od mene "mršava" 2 za ovaj dodatak. Usporava igru, bar je to neki moj utisak i onda sam je automatski isključio u podešavanjima. :)
  • Osvojene nagrade na forumu: 1x Mjesečni kup , UEFA Euro 2016 , FIFA Confederations Cup , 1x Gol mjeseca , 1x Utakmica mjeseca , 1x Regen mjeseca , 2x Monthly Offline Competitions , 1x FMBosnia Offline Championship , 1x Researcher godine

« Reply #2 on: October 28, 2017, 00:12:23 »
Dao sam 3,nije losa ideja ali nisam navikao na ovo u FM pa se vjerovatno nikada necu prilagoditi,kako god smatram da je ovo suvisno :D

The following users thanked this post: The Special One

Offline irac

• *
« Reply #3 on: October 28, 2017, 01:13:09 »
Nije bilo potrebe za ovim nikako, samo me trznulo kad sam prvi put palio FM jer je zvucnik bio na max.
  • Osvojene nagrade na forumu: 1x Tekstopisac godine

Offline ZakNik

• Super talenat
    • fm-players.net
« Reply #4 on: October 28, 2017, 02:28:23 »
glupost...i glupost kad igraš tekmu što muzika stane tj navijači uvijek se scimam ponovno
  • Osvojene nagrade na forumu: 1x All Star Cup , 1x Coca-Cola Tournament , 1x Forum World Championship

Offline Bijeli luk

• *
« Reply #5 on: October 28, 2017, 09:24:47 »
Nepotrebno, prva stvar koju sam napravio kad sam instalirao FM je da sam smanjio to na 0.
  • Osvojene nagrade na forumu: 2x BHTelecom Premijer liga , 1x Premier League Cup , 2x Premier League Super Cup , 1x Balkan Dream League , 1x Samsung Football Manager Cup , Najbolji online igrač na #FM17 , 1x Monthly Offline Competitions , 1x Utakmica mjeseca , 1x Tekstopisac godine , 1x Član administracije , 2x Član godine

Offline The Special One

• *
    • FMBosnia
« Reply #6 on: October 28, 2017, 11:49:31 »
Možda da im pošaljemo rezultate ankete kao peticiju da izbace to (ni jedna ocjena veća od 3 nije dobijena). ::D