Author Topic: Kako vam ide?  (Read 4389 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sloba

• U rotaciji
Re: Kako vam ide?
« Reply #30 on: November 02, 2017, 23:14:03 »
Auuu.

Benevento te na kraju koštao titule... šteta. Više sreće u narednoj sezoni.
  • Osvojene nagrade na forumu: 1x Mjesečni kup , UEFA Euro 2016 , FIFA Confederations Cup , 1x Gol mjeseca , 1x Utakmica mjeseca , 1x Regen mjeseca , 2x Monthly Offline Competitions , 1x FMBosnia Offline Championship , 1x Researcher godine

Offline ZakNik

• Super talenat
    • fm-players.net
« Reply #31 on: November 02, 2017, 23:19:36 »
svašta...šta ti bi? ozljede?
  • Osvojene nagrade na forumu: 1x All Star Cup , 1x Coca-Cola Tournament , 1x Forum World Championship

Offline torrent05

• Super talenat
« Reply #32 on: November 02, 2017, 23:54:08 »
svašta...šta ti bi? ozljede?
Ma mislim da jednostavno očekivan bio pad forme. Naravno ta je dosao sa ozljedom Mirande 2 mjeseca. A Škriniar i Ranoccia posebno ovaj drugi nije bas prave kvalitete. 

Onda je tu nestao i SMS, jednostavno nije vise dobro igrao. Ozljede Candreve takodjer, al barem tu sam mogao krpati sa Cancelom i KAramohom, koja sta bila solidna..

Nesreca. Par utakmica dosta bolji pa nije lopta htjela u gol..

Auuu.

Benevento te na kraju koštao titule... šteta. Više sreće u narednoj sezoni.
Ma bilo na meni ta bi to rešio davno prije beneventa.

Ipak realno, LP san ostvaren , i još ovakom ekipom nepopunom ja sam uspijo da doslovno konkuriram Juvetu. Šta kad dovedem jos kojeg obranu pa krila, bit cu nezaustavljiv :D
  • Osvojene nagrade na forumu: 1x Vantimski član

Offline torrent05

• Super talenat
« Reply #33 on: November 03, 2017, 20:38:01 »
Nova sezona novi ciljevi novi igrači.

Nazalost prodan Icardi i to ispod cijene.. Takva mu je bila klavzula dana sa strane agenta sedmicu prije nego je podpisao United. Covjek se zalio prvo za boljim klubom, onda za zbog para. Nikad vise. Belotti zamjenja. Ok ime, ali njednostavno ne vjerujem da moze imat isti utjecaj kao kapetan. Onda jos 3 prepotrebne defanzinve igrače. Da se napravi širinu za LP.

Odlične financije, odlično poslovao.

Tim. Odlučio se menjati, i igrati sa 2 napadaca zbog toga sto imam odlične mlade napadače koji trebaju igrat. Dolberg se na kriu nije skoro nista razvio uprskos dobroj sezoni. Piamonti odlično napredavao. Ako bi bar to jos pokazao sa igrom. Tu so jos Colido i Odgaard koj su u ostalim selekcijama i cekaju na poziv.

Prva utakmica sezona. Superkup Italije. I jos 3 pobjeda za redom protiv juveta.

The following users thanked this post: Riissttaa, irac

Offline ZakNik

• Super talenat
    • fm-players.net
« Reply #34 on: November 03, 2017, 20:49:26 »
odlično ti ide...kakva ti je taktika? mentalitet?
  • Osvojene nagrade na forumu: 1x All Star Cup , 1x Coca-Cola Tournament , 1x Forum World Championship

Offline torrent05

• Super talenat
« Reply #35 on: November 03, 2017, 21:06:09 »
3412 za sada. Premalo sam jos odigrao al ovo je proverena več na FM17 haha.mentaliteta mislim da je fluidna.

Offline Sloba

• U rotaciji
« Reply #36 on: November 03, 2017, 21:21:24 »
Kakve su ti ambicije? :)

Ideš na sve trofeje?
  • Osvojene nagrade na forumu: 1x Mjesečni kup , UEFA Euro 2016 , FIFA Confederations Cup , 1x Gol mjeseca , 1x Utakmica mjeseca , 1x Regen mjeseca , 2x Monthly Offline Competitions , 1x FMBosnia Offline Championship , 1x Researcher godine

Offline torrent05

• Super talenat
« Reply #37 on: November 03, 2017, 23:20:14 »
Scudetto prvo. Al tezko vidjet cemo. Juve doveo jebenog Ozila za dzabe haha.

Kup mi nije bitan, a za LP ne vejrujem da imam bas sanse da oavojim. Mozda uzd vrdlo dobru formu svih igraca i da mi se raspored posloze i puno srijece. Al to jesada previse faktora vec hehe

Poslano z mojega EVA-L09 z uporabo Tapatalk

The following users thanked this post: Sloba

Offline Riissttaa

• *
    • BrotherHood Community
« Reply #38 on: November 04, 2017, 19:51:19 »
Mighty Benevento...

Šteta za odlazak Icardija, i to za čak duplo manje nego što zaista vrijedi, ali opet dobra zamjena je Belotti, ai Pinamonti će postat prava mašina ako budeš igrao duže ovaj sejv. ;)

EDIT: I da, Dolberg je vidim odigrao sjajnu sezonu. Možeš li postaviti ss da vidimo kako se razvio i koju poziciju ti inače igra? Krilo ili vrh napada?
« Last Edit: November 04, 2017, 19:53:09 by Riissttaa »
  • Osvojene nagrade na forumu: 1x BHTelecom Premijer liga , 1x Premier League Cup 1x N. A. Challenge , 1x Gol mjeseca

Offline torrent05

• Super talenat
« Reply #39 on: November 04, 2017, 21:56:50 »
Mighty Benevento...

Šteta za odlazak Icardija, i to za čak duplo manje nego što zaista vrijedi, ali opet dobra zamjena je Belotti, ai Pinamonti će postat prava mašina ako budeš igrao duže ovaj sejv. ;)

EDIT: I da, Dolberg je vidim odigrao sjajnu sezonu. Možeš li postaviti ss da vidimo kako se razvio i koju poziciju ti inače igra? Krilo ili vrh napada?

Stavit cu report na polsezone. inace, nije se Dolberg puno razvio, skoro pa nista. Ali 1. sezonu mi je igrao ljevo krilo. Nadam se da ce biti promjena i da ce napredovat sada sa formaciju taman za njega i Pinamontija da se obojica razvijaju i dalje. Tu sta jos Odgaard i Colido u ostalih selekcijah.

EDIT: Da nezaboravim, neznam dal sam stavio ovdje ili ne al DOlberg ibo izabran za Golden boya. I takodjer bio u medju rezervana na selekciji najboljeg tima svijeta   ::D
« Last Edit: November 04, 2017, 22:01:47 by torrent05 »

The following users thanked this post: Sloba, Riissttaa

Online Miodrag Czv

• *
« Reply #40 on: November 05, 2017, 20:39:40 »

• Osvojene nagrade na forumu: 1x Tekstopisac godine

The following users thanked this post: Sloba, irac

Offline irac

• *
« Reply #41 on: November 05, 2017, 20:54:58 »
@Miodrag Czv vidimo ovdje da je Amkar dobra ekipa a ja los trener izgleda haha 
    Dobar si za sad. :D
    • Osvojene nagrade na forumu: 1x Tekstopisac godine

Offline ZakNik

• Super talenat
      • fm-players.net
    « Reply #42 on: November 05, 2017, 21:32:07 »
    odlično ti ide...kasnije bude zajebano pa stavi na kraju sezone SS

Offline torrent05

• Super talenat
    « Reply #43 on: November 05, 2017, 22:42:01 »
    POLSEZONA INTER 2018/2019

Još jedan solidan početak sezone. Uglavnom, borci za scudetto ostaju isti kao iz prošle sezone. Šokantno je samo stanje Napolia ki je vrlo loše odigrao prvi dio. Tu je AC Milan koji je iznenadio sve. Ali več jih je zapustio Jorge Jesus a stvari preuzeo Ranieri. Ali realno od scudetta so oddaljeni previše.

Ekipa solidno uigrana. Plan mi je bio da igram sa 2 napadača. kako bi štobolje mogao razvit svoje mlade jake napadače. posle odličnog početka sa omiljenom 3412i pravom dominacijom septembra i oktobra gdje je sve bilo 3-1, zapala neka kriza napadača. Odlučio se promjeniti sustav u 442 ionako nemam bas sirine  na krilima zato sam bio primoran kupovati. Balde Keita kao prvo pojacanje, mozda jos koje sljedi.
    Rotacija napadača djeluje dobro Dolberg, Pinamonti i Belotti. Eder če zapustiti, nije dobio prilike. ali ajbise me zaboljela vest da se mladi Odgaard tezko povredio. A to znamo da uošče nije najbolje za mladog. Pa taman zabio svoj prvi gol.. Pustio sam koju suzu.

U Lp mi išlo naravno odlično. Dobio sam odličan dvomeč sa jakim Cityem. U 1/8 me čeka veliki Real Madrid.

Finance su solidne

The following users thanked this post: Sloba

Offline Sloba

• U rotaciji
    « Reply #44 on: November 05, 2017, 23:43:48 »
    Dobar si za sada. Samo budi oprezan da ne bude kao prošle sezone inače mislim da si stvorio jako dobar tim. Srećno u LP sa Realom. ;)

Što se tiče tebe @Miodrag Czv, iznenađen sam jako dobrim startom koji si imao jer mi se Zenit ne čini da nešto preterano odskače od Spartaka ili CSKA ali super da si ovako dobro startovao. Nadam se da ćeš proći Astanu. P.S. Simpatična formacija i role ali možda bude problem sa jačim ekipama. Sve u svemu ovo ne izgleda loše. ;)