Author Topic: Kako vam ide?  (Read 4406 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bijeli luk

• *
Kako vam ide?
« on: October 26, 2017, 20:31:54 »

U ovoj temi možete podjeliti svoje rezultate s ostalima.  :)
« Last Edit: October 28, 2017, 21:16:56 by The Special One »
  • Osvojene nagrade na forumu: 2x BHTelecom Premijer liga , 1x Premier League Cup , 2x Premier League Super Cup , 1x Balkan Dream League , 1x Samsung Football Manager Cup , Najbolji online igrač na #FM17 , 1x Monthly Offline Competitions , 1x Utakmica mjeseca , 1x Tekstopisac godine , 1x Član administracije , 2x Član godine

Offline Sloba

• U rotaciji
Re: Kako vam ide?
« Reply #1 on: October 28, 2017, 02:37:04 »
Jel' krenuo neko nešto ozbiljnije il' se čeka full igra? :D
  • Osvojene nagrade na forumu: 1x Mjesečni kup , UEFA Euro 2016 , FIFA Confederations Cup , 1x Gol mjeseca , 1x Utakmica mjeseca , 1x Regen mjeseca , 2x Monthly Offline Competitions , 1x FMBosnia Offline Championship , 1x Researcher godine

Offline irac

• *
« Reply #2 on: October 28, 2017, 16:10:39 »
Sluzbeno prvi gol za mene na FM18 zabio je sigurno najdrazi igrac iz FM17 pa mozda i najdrazi igrac otkako igram FM.  :aleale:

« Last Edit: October 28, 2017, 16:10:54 by irac »
  • Osvojene nagrade na forumu: 1x Tekstopisac godine

The following users thanked this post: The Special One, Sloba, Riissttaa, Jackal

Offline torrent05

• Super talenat
« Reply #3 on: October 29, 2017, 00:56:34 »
Ja počeo sejv za foru, mada moglo bit nesto iz ovog jos
Prodao Perisica mislio da ga neču koristiti jer sam imao plan igrat bez krila. Ali to se je brzo promjenilo, ali tada več prekazno da bi on ostao. pare su jako dobre.

Odličan početak, malo ozljede zajebavaju ali igramo odlično. Poraz protiv juveta nezasluzen, moji pogodili 2 stative. Vratit cem im duplo u revanšu.

Ekipa. Vide se Ozljedeni igraci koji su falili protiv Juveta i kako so bli bitni za moju igru prema statistiki :D
  • Osvojene nagrade na forumu: 1x Vantimski član

The following users thanked this post: Sloba, CoNeX16, Riissttaa, irac

Offline ZakNik

• Super talenat
    • fm-players.net
« Reply #4 on: October 29, 2017, 01:01:04 »
odlično ti ide torrent...igraj dalje
  • Osvojene nagrade na forumu: 1x All Star Cup , 1x Coca-Cola Tournament , 1x Forum World Championship

Offline Sloba

• U rotaciji
« Reply #5 on: October 29, 2017, 01:05:06 »
@irac, ja ne igram 3D pa ne znam, je 'l to igraš na nekoj novoj kameri? :D

@torrent05, koju formaciju koristiš? Dobri rezultati za sada i + za dolazne transfere.
  • Osvojene nagrade na forumu: 1x Mjesečni kup , UEFA Euro 2016 , FIFA Confederations Cup , 1x Gol mjeseca , 1x Utakmica mjeseca , 1x Regen mjeseca , 2x Monthly Offline Competitions , 1x FMBosnia Offline Championship , 1x Researcher godine

The following users thanked this post: irac

Offline irac

• *
« Reply #6 on: October 29, 2017, 01:18:07 »
@Sloba TV kamera ja mislim, bila je i na proslom FM ali je drugacija sad, nazalost..

The following users thanked this post: Sloba

Offline torrent05

• Super talenat
« Reply #7 on: October 29, 2017, 09:10:07 »
4231 Sloba. Za sada bas dobro. SMS razbija na SS roli. Obrana solidna.

Poslano z mojega EVA-L09 z uporabo Tapatalk

The following users thanked this post: Sloba, irac

Offline irac

• *
« Reply #8 on: October 29, 2017, 10:55:50 »
Ne znam kako je kod vas ali mene povrede rasturaju, bukvalno svaki klik na continue rezultira novom povredom.

EDIT:

Nakon 3 utakmice i omjer 1-1-1 sa ekipom kojoj je cilj Avoid automatic relegation ja sam vec insecure.

« Last Edit: October 29, 2017, 11:06:23 by irac »

Offline torrent05

• Super talenat
« Reply #9 on: October 29, 2017, 11:12:15 »
I ja imam dosta povreda.

Poslano z mojega EVA-L09 z uporabo Tapatalk

Offline Bijeli luk

• *
« Reply #10 on: October 29, 2017, 11:44:37 »
I kod mene su povrede užas. Svaka utakmica barem jedan narančasti križić, sad u zadnjoj Cuadrado narančasti, Bernardeschi crveni i nema ga mjesec dana...
« Last Edit: October 29, 2017, 11:50:49 by Bijeli luk »
  • Osvojene nagrade na forumu: 2x BHTelecom Premijer liga , 1x Premier League Cup , 2x Premier League Super Cup , 1x Balkan Dream League , 1x Samsung Football Manager Cup , Najbolji online igrač na #FM17 , 1x Monthly Offline Competitions , 1x Utakmica mjeseca , 1x Tekstopisac godine , 1x Član administracije , 2x Član godine

Offline Bijeli luk

• *
« Reply #11 on: October 29, 2017, 18:19:12 »

..

Tek se "oporavio".....

The following users thanked this post: Sloba, irac

Offline Riissttaa

• *
    • BrotherHood Community
« Reply #12 on: October 29, 2017, 18:42:46 »
Izgleda da će se opet morat čekat fix za povrede. :zid:
  • Osvojene nagrade na forumu: 1x BHTelecom Premijer liga , 1x Premier League Cup 1x N. A. Challenge , 1x Gol mjeseca

Offline WeirdFranco

• *
« Reply #13 on: October 29, 2017, 19:59:36 »
To i mene muči. Amavi mi se odmah u drugoj minuti povrijedio i nema ga 4 sedmice. Mora se dosta gledati na Intensity kad se pravi taktika. Što je veći, češće se povrijeđuju. Zbog toga sam ja morao smanjiti i staviti na counter taktiku.
  • Osvojene nagrade na forumu: 1x Utakmica mjeseca , 2x Urednik godine

Offline torrent05

• Super talenat
« Reply #14 on: October 29, 2017, 21:34:09 »
POLSEZUNA sa INTEROM
Rijeci so suvišne. kako je krenulo je krenulo. Odličan štart u sezonu. Ma savršeno.

Nezasluzen poraz, onda jos nezasluzena 0 sa Romom koji grozi Seria B. Čudo. Zabili mi gol iz penala

Odlična ekipa. moram pohvalit obranu. Kao zid. Škriniar+ Miranda vrlo jaka. Vrlo malo rotacije na štoperskoj poziciji, ali Ranokia  pokazao da bas mozda bi si i zasluzio vise prilike nego sto je do sada dobio. U vezi haraju Gagliardini Valero i SMS. Za rotaciju tu so Vecino i Brozo i Mario. Slatke brige, dosta za rotaciju.
U napadu konacno proradio i Icardi koji počeo da zabija. Ali pravo iznadjenje je Dolberg koji je bas odlično se uklopio na ljevo krilo. Zabio dosta bitnih golova.

Napdam Scudetto, moramo nastaviti ovako. Juve neče iči bez fajta, dok napoli nakon 9-0-0 početka lige sada ubrzo gubi bodove i pada u realnost.
AMALA

The following users thanked this post: Sloba, Riissttaa, irac, Bijeli luk