Football Manager Bosnia

Author Topic: [fmbosnia.net Kladionica] 6. kolo  (Read 645 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bijeli luk

  • Zaslužni član
on: November 07, 2016, 19:58:27
Pravila možete pročitati ovdje ali da napomenem tipujete sa 1, X ili 2.

Rok za odigravanja ovog kola je do početka prve utakmice!

Rumunjska - Poljska (petak, 20:45h)
SAD - Meksiko (subota, 01:45h)
Wales - Srbija (subota, 20:45h)
Austrija - Irska (subota, 18h)
Grčka - Bosna i Hercegovina (nedjelja, 20:45h)
Bugarska - Bjelorusija (nedjelja, 18h)




Offline Bijeli luk

  • Zaslužni član
Reply #1 on: November 07, 2016, 19:58:58
Rumunjska - Poljska (petak, 20:45h) 2
SAD - Meksiko (subota, 01:45h) 2
Wales - Srbija (subota, 20:45h) x
Austrija - Irska (subota, 18h) 1
Grčka - Bosna i Hercegovina (nedjelja, 20:45h) x
Bugarska - Bjelorusija (nedjelja, 18h) x

4 boda
« Last Edit: November 15, 2016, 21:54:09 by Bijeli luk »



Offline eldin12

  • Zaslužni član
Reply #2 on: November 07, 2016, 20:33:37
Rumunjska - Poljska (petak, 20:45h) 2
SAD - Meksiko (subota, 01:45h) x
Wales - Srbija (subota, 20:45h) 1
Austrija - Irska (subota, 18h) 1
Grčka - Bosna i Hercegovina (nedjelja, 20:45h) 2
Bugarska - Bjelorusija (nedjelja, 18h) 1

2 boda
« Last Edit: November 15, 2016, 21:54:45 by Bijeli luk »



Offline CoNeX16

  • Zaslužni član
Reply #3 on: November 07, 2016, 20:47:01
Rumunjska - Poljska (petak, 20:45h)   2
SAD - Meksiko (subota, 01:45h)   2
Wales - Srbija (subota, 20:45h)   2
Austrija - Irska (subota, 18h)   1
Grčka - Bosna i Hercegovina (nedjelja, 20:45h)   1
Bugarska - Bjelorusija (nedjelja, 18h)   1

3 boda
« Last Edit: November 15, 2016, 21:55:04 by Bijeli luk »



Offline rαhmα46

  • Zaslužni član
Reply #4 on: November 07, 2016, 21:28:38
Rumunjska - Poljska (petak, 20:45h) 2
SAD - Meksiko (subota, 01:45h) 1
Wales - Srbija (subota, 20:45h) x
Austrija - Irska (subota, 18h) x
Grčka - Bosna i Hercegovina (nedjelja, 20:45h) x
Bugarska - Bjelorusija (nedjelja, 18h) 2

3 boda
« Last Edit: November 15, 2016, 21:55:31 by Bijeli luk »



Offline Medo

  • Zaslužni član
Reply #5 on: November 07, 2016, 23:56:49
Rumunjska - Poljska (petak, 20:45h)  2
SAD - Meksiko (subota, 01:45h)   2
Wales - Srbija (subota, 20:45h)   X
Austrija - Irska (subota, 18h)   1
Grčka - Bosna i Hercegovina (nedjelja, 20:45h)   2
Bugarska - Bjelorusija (nedjelja, 18h)   1

4 boda
« Last Edit: November 15, 2016, 21:55:54 by Bijeli luk »



Offline Sloba®

  • U rotaciji
Reply #6 on: November 08, 2016, 01:11:16
Rumunjska - Poljska (petak, 20:45h) 2
SAD - Meksiko (subota, 01:45h) X
Wales - Srbija (subota, 20:45h) 1
Austrija - Irska (subota, 18h) 1
Grčka - Bosna i Hercegovina (nedjelja, 20:45h) X
Bugarska - Bjelorusija (nedjelja, 18h) X

2 boda
« Last Edit: November 15, 2016, 21:56:17 by Bijeli luk »



Offline Bijeli luk

  • Zaslužni član
Reply #7 on: November 15, 2016, 21:53:20
Rumunjska - Poljska (petak, 20:45h) 2
SAD - Meksiko (subota, 01:45h) 2
Wales - Srbija (subota, 20:45h) x
Austrija - Irska (subota, 18h) 2
Grčka - Bosna i Hercegovina (nedjelja, 20:45h) x
Bugarska - Bjelorusija (nedjelja, 18h) 1