Good afternoon, Guest
  • 561
  • 5

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

on: October 13, 2016, 23:16:39
 :bo:

on: October 13, 2016, 23:28:12
  • Position: Zaslužni član
Dobre si klubove izabrao, ali bih ti ja od ovih predložio Herthu ili možda Crystal Palace. Ako igraš sa novim transferima, onda Hertha je dobar izbor pošto ove sezone su na 2. poziciji, odma iza Bayerna. Crystal Palace izgleda kao dobar izazov, ali imaš Benteke-a koji je gol mašina. I da, naravno da ima onih koji će pretati. Sa nestrljenjem čekamo tvoje prve izvještaje! ;) 

on: October 13, 2016, 23:30:34
Ne igram sa novim transferima jer mi to nije gust , za to imam FM 17 koji ce uskoro , ako netko ima neki drugi prijedlog slobodno se izjasnite i ako taj klub nisam vec vodio slobodno ga ubacim u anketu umjesto nekog koji vam nije tako atraktivan

on: October 13, 2016, 23:31:21
  • Position: Administrator
  • Country: cs
    • Football Manager Bosnia
Već si dobio pet glasova. :P

Btw. glasao za Hertu. :D

Inače samo da ti kažem da se sa domaćim klubovima više prate karijere ali ne budu loše praćene ni sa stranim ako te zanima. :D Samo ne komentarišu ljudi uvek ali imamo opciju THANK YOU pa kada ti se zahvale na izveštaju to takođe znači da su pročitali.

Radujem se tvom pisanju. :)

on: October 13, 2016, 23:31:44
  • Position: Zaslužni član
Preporucio bi ti Hertu jer ima stvarno odlican tim i tu mozes biti u top 3 kluba na kraju sezone :D A sto se tice karijere naravno bit ce dosta koji ce pratiti ukljucujuci i mene :)

on: October 13, 2016, 23:39:01
  • Position: Urednik
  • Country: ba
Moja preporuka je Hertha sa transfer updatedom a ti kako hoces :D