Good afternoon, Guest
  • 800
  • 9

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

on: September 18, 2016, 23:45:13
  • Position: Zaslužni član
Football Manager 2016 je već iza nas, a novi FM samo što nije stigao.

Za vas imam jednostavno pitanje. Da li ste zadovoljni ostvarenim rezultatima, transferima i ostalim na FM 16? Koji je vaš  najbolji rezultat na koji ste ponosi?

on: September 18, 2016, 23:58:31
  • Position: Urednik
  • Country: ba
Sa transferima veoma zadovoljan. Imam osjecaj da nikad lakse nisam prodavao igrace sto one za koje trazim enormne cifre sto one koji mi ni trebaju. Sto se tice rezultata bilo je tu veoma dobrih i zanimljivih stvari ali jedna stvar za koju stremim svaki FM je osvajanje LP sa Zeljom nisam ovaj FM uspio, jednostavno nakon nekoliko sezona izgubim draz za igranje. i to me prati citav ovaj serijal a i prethodnih nekoliko. Uglavnom kako nasa ova liga koliko toliko napreduje tako se i ja nadam da ce na sljedecem FM-u bit bolje :D

on: September 19, 2016, 00:00:58
Zadovoljan sam a moj najveci uspeh je definitivno kad sam vodio Chile sa njima sam osvojio 2 Copa America i 1 Svetsko Prvenstvo a sto se tice transfera to mi ne ide od ruku totalni promasaj uvek bude :-) Dodao bi jos i jedan sejv sa Arsenalom u kojem sam osvojio 2 premier lige i cini mi se 2 kupa al ne secam se dal bilo Fa Cup il onaj Capital i bio sam u ligi sampiona drugo mesto.

Sent from my D2005 using Tapatalk

on: September 19, 2016, 00:03:39
FC United uveden u League One, onda sam izgubio volju s njima. S Kelnom sve osvojio sto se moglo osvojiti. A Zeljo je posebna prica. Nerealno je da osvojis sa njim Evropsku Ligu i dodjes do polufinala Lige Prvaka, ali eto, lijepo je vidjeti. A transfera sto se tice moras biti zadovoljan i da neces 😅 Postane tek zanimljivo kad se "izgube" poznata imena i kad moras postati i skaut dobar 😃

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

on: September 19, 2016, 00:09:23
Od svih igranih do sada, ovaj sam najmanje igrao. Na početku sam čekao dodatak da pocnem sa FKS, a dok ga nije bilo. Počeo sam sa dodatkom gdje je Jugoslovnska liga. Nisam se predugo zadržao na toj karijeri, jer mi nije baš dobro išlo. Onda također, nisam dugo igrao ni sa FKS u našem dodatku. Sljedeće sezone planiram uzeti neki strani klub, pa ćemo vidjeti kako će to sve ići :D

on: September 19, 2016, 00:46:14
  • Position: Administrator
    • BrotherHood Community
Na početku Boldklubben 2 solidne sezone čini mi se, pa onda sa lokalnim klubom Izbor na onom dodatku BiH liga, 2 promocije do prve Federacije i onda se nešto zeznulo, pa uopšte nisam bio u ligi. Onda Arsenal 3 ili 4 sezone, dosta dobar, pa mi pukao save. Sad iz dosade nekad uđem igram sa Barcom sa dodatkom sa steama World Super League, već postalo dosadno. Pored toga, u posljednje vrijeme sa @eldin12 igram online. Igramo treću sezonu, on Liverpool, ja Tottenham, u drugoj ja osvojio ligu, u ovoj on već ima 10 bodova prednosti. Izbacićemo malo ss-ova naših timova uskoro. Ako bi se neko uključio a da ima vremena da igra kad se dogovorimo, nek nam se javi, biće još zanimljivije. :D

on: September 19, 2016, 15:08:49
Najbolji transferi su prodaja Icardia za preko 100M u Real Madrid i Mocinica u Southampton za 40M. Najbolji rezultati su u jednom sejvu gdje sam sa Rijekom osvojio Europsku Ligu u sezoni 18/19 evo i ss. U tom istom sejvu preuzimam Valenciu i osvajam 3x ligu, 1 kup i 1 super kup. Evo jos par ss-ova najboljeg sejva na FM16 : Osvojeni trofeji i jos par trofeja ispod koji nisu stali u jednu sliku. Individualni i timski trofeji.
Na kraju statistika u 466 odigranih utakmica.  :)

on: September 19, 2016, 19:33:01
  • Country: 00
Svakako da sam zadovoljan. Serijal kao serijal je bio dobar iako offline nisam previše igrao. Na beti osvajanje svega sa Juventusom u prvoj sezoni, onda drugo mjesto s West Hamom u prvoj sezoni. Ostalo ništa značajno previše. Par sezona sa Ajaxom i Valenciom. Par pokušaja LLM-a, ali nisam dugo izdržao kao na prijašnjim verzijama. Na online sam potrošio daleko više vremena i vjerujem da će to biti slučaj i na novom FM-u. :D

on: September 29, 2016, 02:27:15
  • Position: Team RSC
  • Country: cs
Pa rezultatima u nekim trenucima i nisam bio, ali sam zato uživao u svakom momentu igre, a trofeja je i bilo, sasvim dovoljno...

Nadam se da će FM 2017 biti dosta trofejniji za mene. :D
« Last Edit: September 29, 2016, 02:27:27 by Sloba »

on: October 14, 2016, 22:39:35
  • Position: Super Urednik
  • Country: ba
Sigurno verzija Managera koju sam najviše igrao. Stvorio sam dosta lijepih priča i ispisao par istorija. Najviše bih istakao one sa Dortmundom, Benficom, Anderlechtom i Ajaxom. Vodio sam dosta klubova i otkrio dosta sjajnih igrača. Po izlasku novog managera ću morati prvo da ispitam koji bi klub bio najbolji za vođenje tako da ga mogu voditi minimalno 15-20 godina. :)