Football Manager Bosnia

Author Topic: [Bosnian official research] Ispravke u odnosu na prethodne verzije  (Read 7495 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline football-freak

• SI Head Researcher
Nadimak medu navijacima sarajeva je divovi a medu protivnicima je pitari

Poslano sa mog GT-I9506 koristeći Tapatalk

Offline rαhmα46

• Zaslužni član
Quote from: football-freak
ako mi neko samo moze potvrditi tko ima vise informacija da li je kompletan strucni stozer sarajeva ostao isti nakon dolaska janjosa?
Nije ostao isti, ja cu urediti post.

Offline Profesor

• Vlasnik
Quote from: heller
Ispravke za Sarajevo direktor je Sabrina Buljubašić, a nadimak tima su Pitari a ne Divovi.

Stavljamo nadimke igrača, a ne navijača. To je moglo da prođe pre dok su se imale dve opcije za nadimke, a sada pošto je ostala samo jedna, onda stavljamo nadimke igračima.

Pitari vas zovu protivnici, dok navijači imaju nadimak Horde zla (trenutno stoji u editoru), ali mi ova dva nadimka ne koristimo jer je realniji Divovi.

Offline heller

• Regen
Nadimak medu navijacima sarajeva je divovi a medu protivnicima je pitari

U zadnje vrijeme je Bordo Dame  ::D

Nego Sloboda i Sloga imaju istog predsjednika naprimjer kako se to reguliše, i Vugdu ja mogu otpustiti npr a u pravom životu on odgovara samo Azmiru, ne bi reko da je baš sportski, prije generalni direktor, jer se bavi i dozvolama raznim.

Offline Profesor

• Vlasnik
To neka reguliše FF ako misli da treba. Realno skoro ni jedan klub u regionu nema sportskog jer je to veliki trošak, a retko koji ima skaute.

Offline football-freak

• SI Head Researcher
Treba provjeriti sta zvanicno husic radi u sloboddi a sta u hanu. Ne mogu mu biti iste funkcije nikako. Mislim da je kod jednih chairman a drugi owner

Offline heller

• Regen
Jbg, nisam sad siguran, bio je predsjednik Slobode i Sloge prije dvije godine, kad je suspendovan od strane FSBiH, eh sad u igrici bi u Slobodi treb´o bit Chairman a u Slozi je onda ok da bude owner, takođe dodat affiliation između Slobode i Sloge, dosta bivših igrača Slobode je u Slozi, na fazon Dinamo Lokomotiva, npr Igor Radovanović je u Slozi, ako vrati nekadašnju formu vraća se u Slobodu.

Offline Profesor

• Vlasnik
Chairman i Owner su različite funkcije. Mislim to mnogi znaju, ali za svaki slučaj da napomenem. Owner je malo komplikovano jer to znači da je vlasnik nečega pa po meni između ta dva kluba treba odraditi sledeće:

Sloga je filijala Slobodi kao Lokosi Dinamu ili Teleoptik Partizanu.
On je predsednik Slobode.
Ne može da ima dve funkcije na FM pa ko je predsednik u Slogi staviti da bude, a njemu samo funkcija u Slobodi.

Offline football-freak

• SI Head Researcher
ima li neko od vas za ove osobe sto treba kreirati u bazi a u sturcnom stozeru zrinje i sarajeva su nesto vise pdoataka? Ja sam pokusao naci i nisam uspio a samo ime i prezime mi nije dovoljno da nekoga kreiram u bazi

Offline Profesor

• Vlasnik
Misliš samo na osobe iz stručnog štaba? Probaću ja to da pronađem sve iako ne mogu obećati. Znaš kako je to teško da neke osnovne informacije nemaju ni na zvaničnim sajtovima. Jedino ako kontaktiraju se klubovi i to je pitanje da li bi nam izašli u susret.