Good afternoon, Guest
  • 2303
  • 11

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

on: October 29, 2015, 15:26:02
  • Position: Administrator
    • BrotherHood Community
Napravili ste taktiku kojom uništavate sve protivnike? Podijelite je sa nama u ovoj temi. :D
« Last Edit: August 16, 2017, 01:16:01 by The Special One »

on: November 02, 2015, 20:12:21
Koji god FM bio ja uvijek gledam ovako:
-Igra po podu rijetko dizanje lopte osim ubačaja sa strane
- Ako je jedan napadač, to mora biti visok i fizički nadmoćan igrač
- ako se igra sa 2, onda je povučeniji brži i okretniji, a drugi je fox in the box
- suženje igre po sredini, kada se dolazi do šesnaesterca širi se igra dodavanjem u prostor bekovima koji nabacuju loptu, ili se izravno puca iz daljine
- preferiram igru bez krila (AMR,AML/tj na PES RWF LWF
- najdraža 4-3-1-2 taktika sa isturenim bekovima i registom na zadnjem veznom
- igra sa dosta dodavanja ali ne i dosadnih dodavanja poput tika-take nego konstantno traženje slobodnog igrača i maltretiranje protivničke veze i obrane, sa ubojitim završnim pasom
- naravno korneri, po englezima pola gola
#GlavniSapun

on: January 31, 2016, 17:31:48
Prije nego počnem, htio bih reci da nije moja originalna ideja/taktika u potpunosti, pobolkjšana je puno, ali sam koristio kostur, u instructionsu se tek dešava čudo!

4-1-3-1 Control/Fluid

GK - Sweeper Keeper
LB - Automatic
BPD - Ball Playing Defender/Defend
BPD - Ball Playing Defender/Defend
RB - Attacking
HB(DM) - Half Back/Defend
ML - Wide Midfielder/Attack
MC - Central Midfielder/Attack
MR - Wide Midfielder/Attack
AMC - Shadow Striker/Attack
ST - Deep Lying Forward/Support

Mentality - Control
Team Shape - Fluid
Team Instructions - Shorter Passing, Play Out Of Defence, Play Narrower, Use Offside Trap, Much Higher Defense Line, Lower Tempo, Low Crosses, Prevent Short GK Distribution.

Meni cuda cini, sad na novom Save-u i na prijasnjem, tek mi je osma utakmica u ligi, prvi sam, kad zavrsim polu sezonu postavi slike da pogledate. Pokajati se necete, a do lakseg ucenja igraca taktike, napravite, snimite je i postavite sve 3 iste taktike, i igraci brze nauce tj., taktika se bre razvije a igracima postaje lakse. Kad jednom postane Fluid, tesko i jedna ekipa da moze dati vise od 2 gola, bilo u gostima ili kuci.

Sretno :)
I used to play Battletoads on a 2" B&W TV with no sound & a half broken controll

on: January 31, 2016, 17:32:40
  • Position: Zaslužni član
Mozel slika? :)

on: January 31, 2016, 18:46:23

Zaboravio sam tamo napisati, svaki igrac ima instructions.

Skinuo sam taktiku sa FM-Scouta ali je autor iste, promjenio u ime SuperNova i sad koristi sve drugacije i plus poboljšaniju taktiku.

Zivio :)

P.S. Ako treba jos sta, posaljem :)
I used to play Battletoads on a 2" B&W TV with no sound & a half broken controll

on: January 31, 2016, 18:47:44
Mozel slika? :)

Zaboravio sam tamo napisati, svaki igrac ima instructions.

Skinuo sam taktiku sa FM-Scouta ali je autor iste, promjenio u ime SuperNova i sad koristi sve drugacije i plus poboljšaniju taktiku.

Zivio :)

P.S. Ako treba jos sta, posaljem :)

on: January 31, 2016, 18:48:02
  • Position: Zaslužni član
Lijepo :)
Ostavi nekad i report koji tamo u Vasa igra, da vidimo kako ti ide :D

on: January 31, 2016, 18:49:54

on: May 21, 2016, 18:11:19
Mozete mi pomoći kako da postavim individualne treninge igram sa radnikom iz bijeljine ?

on: May 21, 2016, 18:47:18
Mozete mi pomoći kako da postavim individualne treninge igram sa radnikom iz bijeljine ?

Tu ti nemamo mi šta pomagati, prosto neka ti treniraju onu rolu koju ti želiš hehe :)

on: May 21, 2016, 19:10:01
Slabo se snalazi počinjem već par puta igrati sa njima svaki put oko polu sezone dobijem otkaz :)

on: February 16, 2017, 13:33:20
Slabo se snalazi počinjem već par puta igrati sa njima svaki put oko polu sezone dobijem otkaz :)

znam da je tema prestara,ako možda i procitas daj stavi tu neke podatke od ekipe..recimo squad report,squad deep,da ti mogu napisati u kojoj bi formaciji trebao igrati..moras razumijeti koncenpciju FM nije lak i neces možda od prve sve poloviti