Recent Posts

1
Generalna diskusija / Re: Dodatak | Lige Bosne i Hercegovine
« Last post by bogi on December 02, 2019, 23:08:14 »
Pozdrav, problem oko U21 igrača u prvoj federalnoj ligi: Stavljeno je maximum tri igrača u prvih jedanaest, a četiri u rosteru za utakmicu, a to su ustvari minimalni uslovi mora biti minimalno tri igrača U21 u rosteru, pa ako može neko da ispravi u editoru, jer je igranje strašno otežano.
2
Zona za preuzimanje alata i ostalih dodataka / Re: FM20 GFX | Dresovi
« Last post by trnovica on November 27, 2019, 08:58:53 »
3
« Last post by Profesor on November 26, 2019, 12:52:39 »
Opet mjesa ekipa iz republike srpske nakon sezonu igra u federaciji :/

Rane su faze dodatka i radiće se na tome.

4
Zona za preuzimanje alata i ostalih dodataka / Re: FM20 GFX | Slike igrača
« Last post by Profesor on November 26, 2019, 11:08:07 »
jel. imaju slike igrača naše lige ? :D

Nisam siguran i trenutno su uglavnom radovi na FM grafičkim dodacima stopirani zbog problema sa dozvolama za izradu istih.
5
« Last post by HalchoBH on November 25, 2019, 19:10:46 »
6
« Last post by Make on November 25, 2019, 12:07:54 »
Mozel SS komplet Slobode, pa da vam napisem sta treba ispravit?
7
Menadžerska soba / Re: Uspavani div iz Roterdama
« Last post by Miodrag Czv on November 24, 2019, 22:32:54 »
Pripreme za treću sezonu:

Pripreme su sasvim dobro odradjene od četiri utakmice 3 pobede i 1 poraz pobejen je prvo Brno 4-0 rutinski zatim, Trenčin sa  6-1 gde smo dominirali i mesali igrače i postave u te dve utakmice ,zatim poraz protiv Sahtijora 2-1 u 95 minutu , gde smo dosta mesali tim i vrlo dobro odigrali u toj nekoj drugoj,trećoj postavi .U generalnoj probi smo otprilike sa najačim timom dobili Frankfurt 1-0 u izjednačenoj utakmici sa igračem manje.Čeka nas Superkup uskoro protiv PSVa.Ove godine igraćemo i grupnu fazu Lige  Šampiona.

Transferi i formacija:

Najbolji transferi:

Sasvim dobar prelazni rok rešili smo se viškova od igrača koji nisu u provm, planu pogotovo krilni igrači koji u mojo formaciji nemaju mesta.Botegin kao prvi stoper je otisao u penziju  i umesto njega je doveden Pavlović iz Monaka odličan wonderkind sa strasnim predispozicijama koji slabo igrao u Monaku ,na mestu golmana prodali smo Bijola za 10 miliona i poslali mladog Tosta na pozajmicu da se kali i doveli za dzabe Bizota iz AZa koji je odličan golman uz Vermera koji ulazi u godine.Na desnom beku ćemo pored Zefiuka koji je ostao menjati mladog Hala,Gertuidiju i jednog veterana kao ispomoć koji smo doveli,Maurusijo Islu.
8
« Last post by Дејан Недић on November 24, 2019, 22:26:36 »
Ja sam takodje za nize lige i mogu pokusati da pomognem ako treba :D
9
« Last post by Miodrag Czv on November 24, 2019, 22:17:15 »
Kraj druge sezone:

Rezultati:

Odlična sezona za nama dupla kruna je osvojena.U prvenstvu polusezoni smo imali 14-2-2 u drugom delu smo imali skor 11-3-2 gde smo posle derbija sa Ajaxom preuzeli posle zimske pauze u derbiju zaostali meč ,posle toga smo remizirali sa Ajaxom 2-2 gde smo mogli dobijemo ali smo primil  kasni gol.Derbi sa PSVom smo dobili 2-1 gde smo odlično odigrali i sasvim solidnu derbiju u derbiju sa AZ Alkmarom 0-0, u ostalim manjim utakmicama smo dobijali većinom uz neke kikseve, ali i nasi rivali su vise kiksirali u borbi za titiulu PSV i Ajax.U kupu  smo pobedili  Emen i Herakles  rutinski, a  u finalu smo pobedili AZ Alkmar  2-0 rutinski golovima Tronstre i Van Der Hejdena iz velike udaljenosti.U Ligi Evrope smo prosli prvo  Sevilju kući smo prvo gubili 0-1 pa potom sjajnom igrom preokrenuli na 2-1, ali golom u zavrsnici je Sevilja izjednačila.U revanšu smo na Sančez Pishuanu smo dobili primili smo gol na početku utakmice, ali smo izjednačili ubrzo u toku drugog poluvremena sa dva gola smo neočekivano poveli 3-1 i resili dvomeč do kraja Sevilja smanjila u 93 minutu, ali smo prosli dalje.Sreće na zrebu nismo imali dobili smo Atletiko Madrid moja greška je bila što sam se povukao i izgubio 2-0 iako je Atletiko bio favorit.U revanšu smo napadali imali sanseneke da bi u 85 minutu poveli iz penala, ali nismo imali sreće izjednačimo i odemo u produzetak.Sto se tiče igrača u nastavku posta najbolji igrači po meni u sezoni nasi