Good evening, Guest
  • 5349
  • 56

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

on: December 01, 2016, 19:13:56

-Sinjorina , malu s kap ladnog!

Dan kao i svaki drugi , sidam za stol i listam clanke o sebi , kad vidim koliko ih je pomislim da sam gori od Balotelia  :facepalm:

"Široj nogometnoj publici Pablo možda i nije pretjerano poznat lik. No onim zagriženijim fanovima Pablo je itekako poznat. Ne toliko po nogometnom umijeću (iako je bio sasvim solidan napadač) koliko po aktivnostima van terena. Revolucionar, umjetnik, glazbenik, nogometaš i pjesnik... Pablo je sve. Igrao je u Interu, Juventusu, Southamptonu, Espanyolu, Fiorentini i Romi, a danas je odlučio završiti nogometnu karijeru premda mu je tek 30 godina.

Kada je od 2010. do 2011. godine igrao za Espanyol Pablo si je ispunio jednu od životnih želja. Poznat kao veliki ljubitelj glazbe, zasvirao je gitaru na velikom trgu Placa de Catalunya u Barceloni dok su ljudi prolazili ne prepoznajući o kome se radi. Jedan je od rijetkih koji je javno podržao kung fu high-kick Erica Cantone na tribinama kazavši da ne razumije navijače koji "vrijeđaju samo da bi vrijeđali."

Dalje, u Southamptonu se potukao s Joseom Fonteom, a dok je igrao za Romu opalio je šamar Eriku Lameli i rekao mu da se skulira jer nije Maradona. Sportski direktor Rome Walter Sabatini bio je toliko bijesan da je htio ostaviti Pabla bijesnim navijačima da ga izvrijeđaju. Nije znao kako stati na kraj talijanskom nogometašu, a sve se to saznalo jer je zaboravio poklopiti slušalicu nakon razgovora s novinarom. Na utakmici protiv Sampdorije uzeo je Tottiju loptu iz ruke i promašio penal, a prilikom predsezone rekao je navijačima da odje*u.

Zadnji angažman Pablo je imao u Boci Juniors, ali je 'dobio nogu' od trenera Guillerma Barrosa Schelotta nakon što ga je ovaj uhvatio s cigaretom u svlačionicia prije toga su Argentinske novine Cronica pisale o skandalu u redovima Boce Juniorsa. Pablo , talijanski reprezentativac i nogometaš Southamptona na posudbi u Boci, navodno je organizirao tulum na kojem je bilo nekoliko prostitutki.

Zabavu je bivši igrač Intera, Rome i Juventusa organizirao nakon kvalifikacijske utakmice protiv Temperleya. Boca je slavila 2-0 u gostima, a Pablo je bio na klupi cijelu utakmicu. Na zabavi koju je organizirao talijanski napadač bili su i njegovi suigrači Juan Manuel Martinez, Agustion Orion, Leandro Martin i Jonathan Calleria.

Ulovio ih je trener Rodolfo Arruabarrena u "akciji" koju im sigurno nije objašnjavao na treninzima. Cronica piše kako je trener ušao u trenutku u kojem je Juan Manuel Martinez, kojeg zovu "El Burrito", bio u klinču s jednom od "gošći".

Pablo je demantirao da je takve zabave uopće bilo.

Poznato je da je veliki fan Keitha Richardsa i Rolling Stonesa, a jednom prilikom je rekao da nije nogometaš bio bi pisac ili glazbenik. Sada je odbio Chievo i otišao u mirovinu. Zasitio se nogometa i planira se posvetiti glazbi u potpunosti te osnovati rock band. Tko zna, možda ćemo ga jednog dana imati prilike gledati i uživo..."

-Evo mala s ladnim kao sto si i narucio

Dok ona stavlja kavu na stol ja razmisljam kako bi je valjalo puknit ali ipak zapocinjem s njom drugu temu

-Jebate sta sam napravio , ne mislim na ovo sto sad citam i to su vjerovatno svi vec procitali nego na ono sto se sinoc dogodilo.
Naime nakon mini VIP koncerta sam nastavio zabavu sa mnogim uglednim ljudima sa Gran Canarie.
Iskreno ja se niceg ne sicam al zato paparazzi postoje , pogledaj ovu sliku.

Da ovo sam ja mrtav pijan na slici , a ocito ni ovaj sto je slikava nije bio trizan , dok potpisivam ugovor s predsjednikom Las Palmasa o mom preuzimanju klupe tog kluba.

Pa nezna se tko je ludi , ja sto sam to potpisao a mislio sam poceti glazbenu karijeru ili on sto mi je ponudio taj ugovor i jos je u taj ugovor stavio da mogu raditi sta me je god volja.

-Cek jel ti to mene zezas ili si ozbiljan

-Pa jel vidis sliku ili ne , sutra ujutro se moram pojavit na treningu , tko ce mi se dignit tako rano , sta mi je ovo tribalo!?

on: December 01, 2016, 19:20:05
  • Position: Zaslužni član
Uvod je vrhunski. Osvaldo i Rolling Stonesi - Paint it black Mr. Osvaldo. Sretno. :D

on: December 01, 2016, 19:21:03
Radio je on gluposti i u Interu ::D

Drago mi je da si krenuo sa Las Palmasom i siguran sam da ce se i Osvaldo tamo dobro uklopit sa Livajom i Boatengom.  :lol:

Sretno. ;)
« Last Edit: December 01, 2016, 19:23:45 by eldin12 »

on: December 02, 2016, 00:21:04
  • Position: Administrator
    • Football Manager Bosnia
Krenuo si baš sa opcijom za koju sam i ja glasao. :D

Uvod odličan. Srećno!

on: December 02, 2016, 12:29:23
  • Position: Urednik
Inače Osvaldo praktikuje jogu i član je kluba knjige u lokalnoj biblioteci, ali kao takav garant ne bi privukao pažnju pa ga se pokušava ocrniti vezom sa ženama sumnjivog morala i pićem. Napraviti antijunakom.

on: December 02, 2016, 12:58:51
Koliko vidim u trendu je uzimanje igrača za pisanje karijere, nešto orginalno baš na našem forumu.
Nije onaj klub za koji sam glasao, ali nema veze... i ovo se naravno prati.

on: December 02, 2016, 13:31:15
Hahahahaahhaha, koliko je samo odličan uvod. Baš u stilu Osvalda. Svaka čast za ideju!
Šalu na stranu, Pablo mi se uvijek ičinio kao jedan od onih fudbalera koji nikada nisu ostvarili ono što su mogli...

on: December 02, 2016, 14:41:27
  • Position: Team TXT
stari šmeker u novoj ulogi. moglo bi tu bit krvavih nosonja i plačipićkica dok Pablo udari :D sretno ;)

on: December 02, 2016, 21:54:03

- Dobar dan , mene vec znate , ja sam Miguel Angel Ramirez , ja sam predsjednik ovog kluba i danas vam predstaljamo naseg novog trenera Pabla.

Ja cu ukratko o klupskim ciljevima i predstavit cu vam Pabla u kratkim crtama.
Mediji nam predvidaju 16 mjesto a nas je cilj na bilo koji nacin izboriti ostanak u lizi , iako znamo da ce to biti jako tesko.

Klub ce preferirati napadacki nogomet sa posjedom baluna na nasoj strani a koristit cemo igrace iz naseg omladinskog pogona ...

-MOLIM?!
To tako nece ici i ja necu pricati na ovaj nacin ako zelite moju izjavu dodite za mnom
Ispalio je ljutito Pablo nakon sto je pogledao Ramireza blago telecim pogledom.

-Sinjorina aj daj meni malu s kap ladnog i ljudima sta ce popit.

Kava i pice za novinare stize

-E sad kad sam vas podkupio mozete pucati s pitanjima[/font]

-Zasto ste napustili pressicu

-Pa zato sta onaj debil prica gluposti , napadacki i s loptom u nogama.
Lipo je on to zamislio , a kako on misli protiv Barce , Reala , Valencie , Atletica itd
Svoju igru cemo korigirati prema protivniku al jedno se nece mijenjati , lomit cemo im noge samo da dobijemo taj bod jer svaki ce nam biti vazan u borbi za opstanak

SLJEDECI DAN - TRENING

Jos mamuran od sinosnjeg izlaska s kojeg sam se vratio ima skoro 5 minuti organiziram upoznavanje s timom , svaki igrac mora istupiti iz vrste , predstavit se i reci koju poziciju igra.

-Livaja , napadac
-Boateng , ofanzivni vezni
-Castellano , Livi bek
-Lemos , stoper
-Castellano , Defanzivni vezni
-Hernan , srednji vezni

Cek , cek , cek tko tu mene jebe , ja vidim dva pljunuta igraca , isto se prezivaju a igraju razlicite pozicije hmmmm

-Castellano istupi

Jebate istupila su dvojica , sta cu sad

-Treneru mi smo blizanci

-AAAAAAAAAAAAAAA ne mogu ja vise ovo , ljudi trening je gotov a vas dvojica ili koliko vas je vec , mozete napustiti klub jer mene ste vec izludili i sigurno necete igrat

SKORO MJESEC DANA KASNIJE

-Sinjorina malu s kap ladnog

Evo konobarice , nosi kavu i novine

-Lipoto kvala ti na kavi (auuu kako je dobra , ma ne kava nego konobarica) , al novine mi ne tribaju samo mi daj sigru od WI-FI - a  , ponio sam tablet

Spajam se na WI-FI i otvaram novi clanak o sebi , zasto me ne cudi da su ga vec objavili

Tko je ovo mogao iti pomisliti , Las Palmas kojeg predvodi Pablo mete sve pred sobom
[/font]

JBT ima i video , aj da vidimo

Sinjorina spor ti je net , reci gazdi da to pogleda

Evo ucitava se .....

Sigurno jedva cekaju da krenu porazi da me razapnu a s obzirom protiv koga igramo rva tri utakmice u ligi nebi se cudio niti skorom otkazu.

E pa to nebi bilo toliko niti ludo , dobijem otkaz , uz to naravno veliku odstetu pa se mogu vratiti svojoj muzickoj karijeri , mogao bih razmisliti o tome.

-Pablo zakasnit ces na trening!

« Last Edit: December 02, 2016, 21:55:28 by Giovinco82 »

on: December 02, 2016, 21:58:21
Auu svaka cast za pisanje. ;)

Bravo i za odlicno odradjene pripreme, tezak raspored na pocetku, ali ocekujem 4 boda sretno. :D

on: December 02, 2016, 22:41:54
  • Position: Super Urednik
Moram priznati da je ovo veoma zanimljivo. Moramo vidjeti ko će biti luđi. Đib ili Pablo. :D

on: December 03, 2016, 14:39:49
Svidja mi se filozofija kluba, bas po mom ukusu. Sta bi za blizance? Jesu jednojajcani? Kako ces ih majci na oci poslat?

on: December 03, 2016, 20:27:29

Stojim uz aut liniju , na meni neko sponzorsko odijelo a znoj mi se spusta niz obraze u bradu.
Na stadionu je skoro 40 000 ljudi i igramo u gostima protiv Valencie a ja sam kao trener.
Odlucio sam se na 25 igraca koji bi zahvaljujuci meni trebali kao osvojiti nesto a ja neznam niti njhova imena.

51 minuta , nastala je euforija , katastrofalnim padom koncetracije moje obrane Valencia dolazi u vodstvo.
Mislim sam u sebi , ubrzo cu ja dobit pare od odstete i imat cu za turneju s kojom cu zapoceti svoju glazbenu karijeru , moji igraci pognute glave na terenu i klupi a meni se ucrtao neki blesavi osmijeh na lice  :kree:

Dok sam ja mastao kako vodim ljubav s mojom gitarom , pomocni trener mi je skocio u zagrljaj.

-Koji ti je pedercino

-Pablo izjednacili smo na Mestalli!!!

-A u k... sta cu sad  hmmmm

Statistika

Sljedecih dana se na svim televizijama vrtila samo jedna stvar , ako vas zanima koja pogledajte...

Ulazim u kafic , nisam jos niti sio za stol a sinjorina vec nosi malu s kap ladnog...

-Mala jel ti znas di sam ja bio sinoc , neznam ni di sam bio niti kako sam kuci dosao...

-Pa odnili su te u krevet jutros oko 5 , bio si ti vamo i jos par tvojih igraca slavili ste bod s Mestalle

-Cek jesu oni pili!?!?

-ahaaaam

-Pa jbt mi danas igramo protiv Villereala , jel znas koji su bili tu s menom

-A Pablo znas da ja ne pratim nogomet al bio je jedan crnac

U tom trenutku me zove sef mojih doktora

-Ej Pablo ,poslao sam ti putem mail-a privitak u kojem su igraci koji nisu sposobni za danasnju utakmicu a Boateng nemoze igrati vise od 45 min , jos se oporavlja od one ozljede koju je zadobio ima 4 tjedna

Prekidam poziv i ulazim u mail a tamo imam sta i viditi

Mislim da nije tesko pogoditi tko je bio sa mnom  :facepalm: ali koji je taj fatalni crnac??

Utakmica je pocela , moj prvi nastup pred domacim navijacima (ako ne brojimo nastupe poput onog sinosnjeg) , najveci problem tokom cijelog meca mi je bila zgaravica , uff i sad mi smeta...

Svima je paznju odvukla jako dobra utakmica u kojoj smo osvojili jos jedan bod te dva gola koja su pala u svega 2 min (Statistika) al ja sam cijelu svoju paznju posvetio pronalasku tog fatalnog crnca...

Sve tri izmjene sam napravio do 60 minute , Boateng je usao na poluvrijemenu , a novi igrac u nasem klubu Diakite koji je dosao besplatno iz Sampdorie je usao u 55 min...

Napokon sam uspio naci tog fatalnog crnca , prepoznao sam ga u Diakiteu u 59 min , pitate se kako?!
Pa pogledajte Ovdje ako vam nije jasno.  Lik je usao u igru u piđami :lol2:

Nakon utakmice sam opet vidio duplo , a zapravo nisam , ukratko posjetili su me blizanci i zatrazili da kad sam vec ih odlucio prodati da ih prodam u isti klub , ja sam se slozio s njima , mislim zasto ne?  :bo:

Utakmice protiv Betisa se uopce ne sijecam , hvala Bogu , pa ako vas nesto zanima u vezi te utakmice pogledajte Ovdje.

Prijelazni rok je zavrsio , glavni i jedini cilj je bio prodati blizance a u tome sam i uspio

Da kolege treneri , smilovao sam vam se.
Mi smo treneri , ozbiljni ljudi i nitko nas nece zajebavat!
Jednog brata sam prodao u Grcku a drugog u Portugal tako da su sto dalje jedan od drugog , tako da ako vidite duplo sigurno ste pijani , ne zajebaje vas nitko.

Ako sam ja morao imati tih problema zasto bi morali vi?
Nemorate se zahvaljivati , jedno pice od svakog od vas ce biti sasvim dovljo  :beer:

Ako vas zanima formacija s kojom cemo cesto igrati i rezerve pogledajte ispod.
Formacija
Zamjene

Moram samo napomenuti da je prva zamjena za srednje vezne igrace Hernan i kad on ude on igra Anchor Mana te u tom slucaju Eraso igra Deep Lying Playmaker-a

Utakmice koje slijede...

P.S. Ako zelite doznati neke rezultate prije nego izbacim izvjestaj , osinite subscribe na moj yt kanal na koji stavljam sazetke nekih utakmica isi trenutak nakon sto ih odigram
« Last Edit: December 03, 2016, 20:29:31 by Giovinco82 »

on: December 03, 2016, 21:36:40
  • Position: Super Urednik
Veoma zanimljivo pisanje, moram priznati. 

Mogao bi sa ovim timom dosta dobrog učiniti. :)

on: December 04, 2016, 11:03:50
  • Position: Administrator
    • BrotherHood Community
- Pablo izjednačili smo na Mestalli!!!
- A u k... šta ću sad hmmmm

Oplakao sam, koji kralj. :D

Sretno, nije loš početak. Hoće li bit šta sa tom sinjorinom više? :D